Muzyka

album road movies już w sprzedaży!

Album „Road Movies” jest już dostępny – po lewej możesz posłuchać płyty oraz kupić jej cyfrową wersję na Bandcamp.com.

ROAD MOVIES to album o nieustannej drodze do odnalezienia spokoju ducha, miłości, o podróży w przeszłość, która może być także drogą do wewnętrznej przemiany. W filmowy i magiczny sposób prowadzi słuchacza, nie zawsze oczywistymi ścieżkami, do poznania własnych emocji.

Tytułowe kino drogi to szczególny gatunek, w którym główny bohater
opuszcza dom udając się w podróż i zwykle zmienia tym samym perspektywę na swoje dotychczasowe, codzienne życie. Chciałbym, żeby ten projekt, był dla mnie właśnie taką odmianą, daleką podróżą, której celu jeszcze nie znam, a która pozwoli mi na możliwie najbardziej osobisty przekaz myśli i uczuć.

Miłosz Skwirut

[ Dostępna jest także wersja fizyczna – płyta CD, którą kupisz tutaj: https://allegro.pl/oferta/milosz-skwirut-road-movies-album-cd-7951829120 ]

Almost There

Utwór „Almost There” – pierwszy klip promujący album „Road Movies”

Felix's Secret

Utwór „Felix’s Secret” – drugi klip promujący album „Road Movies”

Awakenings

Utwór „Awakenings” jest wyjątkowy z kilku powodów. Po pierwsze wystąpił w nim gościnnie Jorgos Skolias śpiewając swój autorski, grecki tekst. Po drugie, udało mi się samemu zmontować do niego całkiem ciekawy klip. A po trzecie, teledysk ten zmontowany jest z wspomnieniowych, mocno melancholijnych nagrań codziennego życia w Polsce lat. 60. i 70., których autorem jest mój dziadek – Rudolf Różycki. Czyni to ten utwór najbardziej osobistym na płycie…

Do niedawna głównym miejscem moich muzycznych wypowiedzi był zespół Quindependence, który serdecznie polecam – poniżej prezentuję kompozycje mojego autorstwa, które pojawiły się na albumie „Circumstances” wydanym w 2017 roku.

„Z.G.F.” z albumu „Circumstances” (2017) zespołu Quindependence

Dominik Borek – trąbka 

Krzysztof Matejski – saksofon 

Michał Salamon – fortepian 

Miłosz Skwirut – kontrabas 

Paweł Nowak – perkusja 

„Tokaj” z albumu „Circumstances” (2017) zespołu Quindependence

Dominik Borek – trąbka 

Krzysztof Matejski – saksofon 

Michał Salamon – fortepian 

Miłosz Skwirut – kontrabas 

Paweł Nowak – perkusja

Close Menu